2018 A SERİSİ

Nippur Note

ÜRÜN KODU:  DA2018-AK

Deri Anahtarlık

TOPTAN ŞİPARİŞ

10.- TL

Renk Seçenekleri

AKSESUARINIZ TAM OLSUN, ANAHTARLARINIZ KAYBOLMASIN

Orjinal bitkisel tabaklanmış deriden yapılmıştır. Krom metal halkası ile rahat bir kullanımı vardır. Eğer tek seferde toptan sipariş vermek isterseniz lütfen bize ulaşın. Sizin için uygun bir teklifle ve hatta üzerinde istediğiniz bir yazı ile size gönderelim.
(Toplu siparişlerde ve özellikle deri üzerine yazı damgalanmış ürünlerin geri iadesi yoktur.)

ÜRÜN DETAYLARI

- Bitkisel tabaklanmış el yapımı deri parçası; bitkisel taneler kullanılarak tabaklanmış (vejetal) inek derisinden tamamen elde üretilmektedir. Vejetal derinin işlenmesi her ne kadar zor olsa da bu deri tipi tamamen çevre dostudur.

 

- Krom metalden anahtarlık halkası ile birlikte gönderilir.

 

- Kişiselleştirme opsiyonu sadece toptan siparişler için geçerlidir, standart boy ile 6 renkten biri seçilerek hazırlanacak deriye standart yazı font ve yüksekliğinde isim, marka ve not yazılabilmektedir.

- Kişiselleştirme ek ücrete tabidir,  kişiselleştirme uygulanmış defterlerimizde iade işlemi yapılamamaktadır. Teslim süreci ve fiyat bilgisi için iletişim formu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yükseklik

7,5 cm

Genişlik

3 cm

Halka Çapı

3 cm

Ücretsiz kargo ile bu ürüne sahip olabilirsiniz...

Türkiye ve tüm dünyaya hızlı gönderim garantisiyle ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. İsterseniz İyzico güvencesiyle sitemizden isterseniz online global pazaryeri mağazamızdan ( Etsy )  alışveriş yapabilirsiniz.

+90 (534) 702 2540

İletişim ve Destek için gündüz 10:00-17:00 arasında kullanabilirsiniz.

nippurnote.com © 2018 | Design by goplan.net

Yurtdışı gönderilerimizde DHL Express güvencesi ile dünyanın heryerine...

Yurtiçi gönderilerimizde MNG kargo güvencesi...