EL YAPIMI DERİ DEFTERLER

Nippur Note

ÜRÜN KODU:  KA2018-AM

Deri Kitap Ayracı

TOPTAN ŞİPARİŞ

35.- TL

Renk Seçenekleri

DEFTER VE KİTAPLARINIZ İÇİN RENKLİ DERİ AYRAÇLAR

Bitkisel tabaklanmış özel deriden yapılan kitap ve defter ayraçlarıyla, nerede kaldığınızı unutmayın! Eğer tek seferde toptan sipariş vermek isterseniz lütfen bize ulaşın. Sizin için uygun bir teklifle ve hatta üzerinde istediğiniz bir yazı ile size gönderelim.
(Toplu siparişlerde ve özellikle üzerine yazı damgalanmış ürünlerin geri iadesi yoktur.)

Bu ürünü ETSY üzerinden satın alabilirsiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

- Bitkisel tabaklanmış el yapımı deri parçası; bitkisel taneler kullanılarak tabaklanmış (vejetal) inek derisinden tamamen elde üretilmektedir. Vejetal derinin işlenmesi her ne kadar zor olsa da bu deri tipi tamamen çevre dostudur.

 

- Deri ucuna takılı ip (7 cm)

 

- Kişiselleştirme opsiyonu sadece toptan siparişler için geçerlidir, standart boy ile 6 renkten biri seçilerek hazırlanacak deriye standart yazı font ve yüksekliğinde isim, marka ve not yazılabilmektedir.

- Kişiselleştirme ek ücrete tabidir,  kişiselleştirme uygulanmış kitap ayraçlarında iade işlemi yapılamamaktadır. Teslim süreci ve fiyat bilgisi için iletişim formu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yükseklik

17,5 cm

Genişlik

2,5 cm

Derinlik

0,2 cm

Ücretsiz kargo ile bu ürüne sahip olabilirsiniz...

Türkiye ve tüm dünyaya hızlı gönderim garantisiyle ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. İsterseniz İyzico güvencesiyle sitemizden isterseniz online global pazaryeri mağazamızdan ( Etsy )  alışveriş yapabilirsiniz.

Yurtdışı gönderilerimizde DHL Express güvencesi ile dünyanın heryerine...

nippurnote.com © 2018 | Design by goplan.net

Yurtiçi gönderilerimizde MNG kargo güvencesi...