Şiparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Dünya çapında gönderiyoruz. Tüm ürünler nakliye ortağımız DHL Express aracılığıyla gönderilir. Eşyalarınızın makbuz için imzalanması gerekebilir.

 

Siparişinizin teslimatını kredi veya banka kartı fatura adresinizden farklı bir adrese teslim etmekten mutluluk duyarız, ancak daha önce bizden satın almadıysanız, kredi veya banka kartınızın doğrulanması için siparişinizi işleme koymadan önce sizinle iletişime geçebiliriz.

Şiparişim neden bu kadar uzun sürede geliyor?

Eğer siparişiniz stoğumuzda yoksa, üretim süresi için 3-5 iş güne ihtiyacımız olmaktadır. Siparişiniz postalandıktan sonra, takip numarasının yer aldığı e-posta ile bir kargo onayı alacaksınız.

Uluslarlar arası gönderim yapıyor musunuz?

Evet, tüm uluslararası teslimat noktalarına gönderim yapıyoruz.
Tüm ürünler nakliye ortaklarımız DHL Express / MNG Kargo aracılığıyla gönderilir. Teslimat sırasında imzanız gerekebilir.

Şiparişim ne zaman kargoya verilir?

Antalya'da bulunan atölyemizde, bazı ürünlerimiz sevkiyat için hazır bulunmaktadır. Kargo partnerlerimiz olan DHL Express / MNG Kargo ile; ödemeniz alındıktan sonra stoğumuzdaki ürünler 2 iş günü içinde kargoya verilir. ABD adreslerine teslimatlar 3-7 gün arası, İngiltere ve Avrupa için 2-3 gün, Avustralya'ya 6-10 gün. Dünyanın geri kalanı için, en fazla 10 iş günü içersinde teslimat yapmaktayız.

Teslimata ilave ücretler var mı? Ürün fiyatları son fiyatlar mı?

Alıcılar gümrük vergilerinden sorumludur. Ürünlerimizde ABD'de ek vergi uygulanmamaktadır. ABD dışındaki bir çok ülke, alıcının sorumluluğunda olan KDV'ye (katma değer vergisi) ve gümrük vergilerine tabidir. Fiyatlar ülkeye ve sipariş edilen ürüne göre değiştiği için, net maliyetler bildiremiyoruz. Avrupa ülkelerinden sipariş veren müşterilerimiz gümrük vergisinden muaftır, ancak DHL Express / MNG Kargo firmalarının faturalarında KDV miktarı faturaya yansımaktadır.

Hangi ödeme yöntemlerini sunuyorsunuz?

Mastercard, Visa, American Express, Visa Debit ve Maestro'yu kabul ediyoruz.

Tüm ödemeler güvenli online alışveriş sistemine göre yapılmaktadır. Banka havalesi ile ödeme yapmak isterseniz, lütfen iletişim sayfamızdaki iletişim formu ile bize ulaşın. Bu tür ürünler için ödemenizi teyit edinceye kadar sipariş edilen tüm ürünler tarafımıza aittir. Tüm ödeme verileri, 256 Bit SSL şifrelemesi kullanılarak güvenli bir şekilde şifrelenir. Herhangi bir kredi kartı bilgisini sistemimizde kayıt altına almamaktayız.

İade kabul ediyor musunuz? Süreç nasıl işlemektedir?

Tabii ki kabul ediyoruz. Tüm ürünler satın alındıktan sonra 7 iş gün içinde iade edilebilir. Kargoyu teslim aldığınız andan itibaren bu süre başlar. Alıcı kargo masraflarından sorumludur. Lütfen sipariş vermeden önce ürün veya ürünler hakkında bilgi almaktan çekinmeyin. Kişiselleştirilmiş ürünler iade edilemez.

Para iadesi veya değişim nasıl yapılıyor?

Boyut, renk veya uyumdan memnun değilseniz herhangi bir ürünü değiştirebilirsiniz. Bunun için mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Herhangi bir kusurlu ürün için iade veya değişim yapılabilir. Ürünün bir kusuru varsa, iade gönderim bedelini ödeyeceğiz. Ürünün teslim alınmasından itibaren 14 gün içinde herhangi bir iade veya değişim hakkında lütfen bize ulaşın. İade edilen ve değiştirilen ürünler, orijinal haliyle, kullanılmamış yeni durumda olmalıdır. İade işlemleri kredi kartları ile yapılan işlemlerde 1-3 iş günü içerisinde, debit (bankamatik) kartlar ile yapılan işlemlerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır.

support@nippurnote.com adresinden e-posta ile İade istemek için lütfen bize ulaşın. Tüm iade ve değişim önceden tarafımızdan onaylanmış olmalıdır. İadenizi onayladıktan sonra size gerekli talimatları göndereceğiz.

Web sitenizin dışında hangi mağazalardan Nippur Note ürünleri satın alabilirim?

Küresel satış kanalımız ETSY ve Türkiye içerisinde web sitemizden sitesinden de alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kanallarımız üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme altyapısı olarak iyzico altyapısını kullanmaktayız. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Yurtdışı gönderilerimizde DHL Express güvencesi ile dünyanın heryerine...

nippurnote.com © 2018 | Design by goplan.net

Yurtiçi gönderilerimizde MNG kargo güvencesi...