EL YAPIMI DERİ DEFTERLER

Traveller's Note

ÜRÜN KODU:  TN2018-AT

Deri Kapaklı, Sertifikalı Kağıt, El Yapımı Not Defteri

SON 3 ADET

145.- TL

Renk Seçenekleri

SEYAHATLERİNİZDE NOT ALIN!

Nippur Note; bitkisel taneler kullanılarak tabaklanmış (vejetal) inek derisinden tamamen elde üretilmektedir. Vejetal derinin işlenmesi her ne kadar zor olsa da bu deri tipi tamamen çevre dostudur. Vejetal deri bu doğal yapısı sebebiyle kırışıklık ve çizilmeleri kolayca gösterir. Ancak bu özelliği zaman içerisinde kullanıcının kullanım şekli doğrultusunda deriye özgün bir çekicilik kazandırmaktadır.  Deri içerisinde çizgisiz 60 sayfalık (2) iki adet el yapımı defter bulunmaktadır. Bu defterler değiştirilebilir şekilde tasarlanmıştır; böylelikle aynı deriyi uzun süre kullanabilirsiniz.

Bu ürünü ETSY üzerinden satın alabilirsiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

Deriyi su bazlı boyalar ile boyamak dışında doğal dokuyu bozmamak için başka herhangi bir işlem uygulanmamıştır. Deri üzerindeki boyanın su bazlı yapısı sebebiyle ıslanması veya ovalanması durumunda renk verme meydana gelebilir.

Deri yağmur veya ter ile ıslandığında elbisenize ya da çantanıza renk aktarabilir; bu nedenle kullanım sırasında dikkatli olunmalıdır. Islanması durumunda kuru ve yumuşak bir bez ile dikkatlice silinmeli ve gölgede kurutulmalıdır.

 

Deriyi kılıf üzerinde yer alan lastik bantların sıkılığını içerideki düğümlerin konumunu değiştirerek ayarlayabilirsiniz. Ayrıca lastik banta geçirilmiş deri parçasını kaleminizi takmak için de kullanabilirsiniz.

Yükseklik

22 cm

Genişlik

12 cm

Derinlik

3 cm

Ücretsiz kargo ile bu ürüne sahip olabilirsiniz...

ÜRÜNLERİMİZDE KULLANILAN MALZEMELERİN BELGELERİ

Deri, boya ve kağıtlar tamamen çevreye zarar vermeyecek şekilde üretilen malzemelerden oluşmaktadır. Avrupa standartlarında oluşturduğumuz ürünlerimiz, aşağıdaki belgelere sahip malzemelerden el yapımı olarak üretilmektedir.

Türkiye ve tüm dünyaya hızlı gönderim garantisiyle ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. İsterseniz İyzico güvencesiyle sitemizden isterseniz online global pazaryeri mağazamızdan ( Etsy )  alışveriş yapabilirsiniz.

Yurtdışı gönderilerimizde DHL Express güvencesi ile dünyanın heryerine...

nippurnote.com © 2018 | Design by goplan.net

Yurtiçi gönderilerimizde MNG kargo güvencesi...